ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Demirtaş Servis Taşımacılığı; Eğitim Kurum ve Kuruluşlarına, Kolejler, Özel Okullar, Liseler ve Orta öğretimlere Öğrenci Taşımacılığı alanında Servis Hizmetleri Sunmaktadır. Demirtaş Servis Taşımacılığı ; olarak bugüne kadar edindiğimiz bilgi ve tecrübemize dayanarak öğrenci taşımanın önemini ve sorumluluklarını bilen kadromuzla hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız

En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın gönül rahatlığıyla teslim edildiği güvenli bir taşıma hizmetinin temel görevimiz olduğunu biliyoruz ve bu güvene layık olmak için çalışıyoruz. Öğrencilerimizin ulaşımını Demirtaş Servis Taşımacılığa özel bir taşıma modeli ile sağlıyoruz. Hizmet verdiğimiz tüm eğitim kurumlarında bulunan ofislerimizde görev alan kadromuzla birlikte taşıma modelimizin güvenliğini, kalitesini, sürekliliğini ve koordinasyonunu denetliyor, izliyoruz. Tüm süreçlerimizi  yazılımı Programı ile takip diyor ve  Raporluyoruz. Okul yönetimi ve velilerimize, talepleri doğrultusunda servislerle ve öğrencilerin taşınma süreçleriyle ilgili tüm bilgi ve rapora ulaşabilecekleri bir sistem sunuyoruz.

Güvenilir ve kaliteli bir yolculuk için sektördeki tüm inovasyon ve teknolojileri yakından takip ediyor, hizmet kalitesini artıracak yenilikleri firmamıza entegre ediyoruz. Müşterilerimizin taleplerini ve kriterlerini doğru analiz edip, geliştirdiğimiz özel taşıma modelimizle beklentilerin üzerinde bir hizmet anlayışı sunuyoruz.

Öğrenci taşımanın ne kadar özen ve profesyonellik gerektirdiğinin bilincinde olan ve bu bilinçle bugüne dek sunduğu hizmetleriyle sektörün güven veren isimleri arasında yer alan Demirtaş Servis Taşımacılığı deneyimli kadrosu ve yeni araçlardan oluşan filosuyla öğrenci taşımacılığına ilişkin tüm taleplerinize memnuniyet garantili çözümler sunuyor. Kolejler, eğitim kurum ve kuruluşları, özel okullar, ortaöğretim ve liseler olmak üzere öğrenci taşımacılığının her alanında ihtiyaçlara beklenen kalite standartlarında yanıt vermekteyiz.

İçinizde en küçük bir şüphe olmaksızın çocuklarınızı içiniz rahat bir şekilde teslim etmenizi sağlayan öğrenci taşımacılığı hizmetlerimizin merkezinde çocuklarınızın güvenliği ve konforu yer almakta. Firmamıza özel taşıma modeliyle çocuklarınızı taşıyor, tüm bu sürecin başlangıcından itibaren taşıma hizmetlerimizi sürekli denetliyoruz. Hizmet verdiğimiz bütün okullarda yer alan ofislerimizle eş zamanlı çalışan denetim ekibimiz; öğrenci taşımacılığına ilişkin verilen hizmetlerin sürekliliğini, kalitesini, güvenliğini ve koordinasyonunu aralıksız bir biçimde denetlemektedir. Bu sayede firmamızdan aldığınız hizmetin kalite ve güvenilirliğinde değişme olmadığından, çocuklarınızın konforlu ve aynı zamanda güvenle taşındığından her daim emin olmanın rahatlığını yaşarsınız. Demirtaş Servis Taşımacılık özel yazılımlar sayesinde taşıma hizmetleri sürekli kaydedilir ve raporlanır. Bu kayıtlarla oluşturulan raporlara ise şeffaf bir biçimde dilediğiniz zaman erişebileceğiniz sağlanmaktadır. Yazılımımız ile kayıt altına alınan tüm ulaşım ve hizmet verileriyle oluşturulan raporlar okul yönetimleri ve tüm veliler tarafından gerek öğrencilerin eşzamanlı taşınma süreçleri gerekse de servislerle ilgili istendiği zaman ulaşılabilmektedir.

Adını, sektörün en güvenilir isimleri arasına yazdıran Demirtaş Servis Taşımacılığı inovasyon ve teknolojileri yakından takip etmekte, hizmet kalitesini daha da ileriye taşıyarak sizlerin memnuniyetini bir adım öteye taşıyacak yenilikleri hizmetlerimize entegre etmeye devam etmektedir. Servis araçlarımızın seçiminden teknik bakımlar konusundaki titiz takibimize, sürücü seçimindeki özenimizden araçlarımızdaki emniyet kemeri tercihlerimize kadar öğrencilerin en güvenilir şekilde taşınması için en küçük detayı dahi ihmal etmeksizin her konuya gereken önemi vermekteyiz. Her zaman müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına kulak veren firmamız bu taleplerin analizi sayesinde özel taşıma hizmetlerinde beklentilerinizin de ötesinde bir hizmet kalitesi sunma vizyonuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

SEKTÖRDEKİ FARKLARIMIZ BELGE VE EĞİTİMLERİMİZ

Mesleki Eğitim Programı
Taşımacılık Alanında Alınan ISO9002 Belgesi
Güvenli Sürücü Seçim Kriterleri
Uydu Takip Sistemi Teknolojisi
Rehber Eğitimi
Psikoteknik Test Uygulaması

Open chat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz.?
Powered by